+48 530 333 595
biuro@enerekosolutions.pl
ul.Olszewskiego 6, 25-663 Kielce
Logo 'Rzetelna Firma'

Zacznij oszczędzać już dziś!

Broker energii

Współpracujemy z największymi zakładami energetycznymi w Polsce. Pomagamy firmom zoptymalizować opłaty za energię elektryczną i dystrybucję. Zajmujemy się całym rachunkiem Klienta. Działamy na terenie całego kraju, nie pobieramy żadnych opłat, każdy z naszych klientów podpisuje kontrakt bezpośrednio z zakładem energetycznym, co zapewnia gwarancję nieprzerwanych dostaw.

Pomożemy Ci zoptymalizować Twoje rachunki za energię

Mając na biurku kilka ofert od dostawców energii, nawet przy obecnym dostępie do informacji, analiza ich zajmie Ci zapewne kilkanaście godzin lub dni, a i tak nie będziesz miał pewności, że przedstawiona propozycja jest najkorzystniejsza dla Ciebie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości dynamicznie zmieniającego się rynku energii elektrycznej, doradcy Enereko Solution są w stanie tu i teraz odpowiedzieć na Twoje potrzeby i dostarczyć Ci energię, jaką potrzebujesz, mając na uwadze wysokość przyszłych rachunków za prąd.

Twoje oszczędności to nasz priorytet

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami i dbamy o interesy naszych klientów. Podejmujemy pełną odpowiedzialność za nasze doradztwo i produkty, które oferujemy.
Ikona samochodu
Przyjeżdżamy do klienta

Nasza firma dostarcza wiedzę i rozwiązania bezpośrednio do naszych Klientów, dzięki czemu mogą oni poznać korzyści płynące z nawiązania długoterminowej współpracy z nami.

Ikona dokumentów
ANALIZUJEMY I DORADZAMY

Nasi specjaliści przeprowadzą dokładną analizę potrzeb i działania Państwa firmy, po czym przedstawią kompleksowe rozwiązania dotyczące jej zasilania oraz optymalnego wykorzystywania energii elektrycznej.

Ikona kalkulatora i pieniędzy
OPTYMALIZUJEMY KOSZTY

Optymalizacja kosztów to nie tylko wybór właściwego dostawcy, ale również odpowiednie zarządzanie przedsiębiorstwem i wprowadzanie skutecznej polityki energetycznej.

Ikona kalkulatora i pieniędzy
ZAŁATWIAMY FORMALNOŚCI

Optymalizacja kosztów to nie tylko wybór właściwego dostawcy, ale również odpowiednie zarządzanie przedsiębiorstwem i wprowadzanie skutecznej polityki energetycznej.

Zainteresowany?
Skorzystaj z naszych usług

lub zadzwoń +48 530 333 595